Тонування офісних перегородок

Велику популярність в сучасному інтер’єрі приміщень стали займати скляні перегородки, які поділяють простір при цьому зберігаючи простір і світло, але досить часто складається необхідність при всіх перевагах такого дизайну, створити якусь приватність, приховати щось або когось від сторонніх очей, для чого активно використовується тонування скла плівкою.

Замовляючи декоративне тонування скла, вікон або перегородок плівками, ви отримуєте переваги, серед яких:

дизайнерський малюнок на плівці ;

оформлення перегородок, вікон кваліфікованими фахівцями з дотриманням всіх необхідних технологій;

довгий термін служби і індивідуальність в інтер’єрі;

простота в догляді;

почуття комфорту, безпеки і надійності;

можливість частої зміни дизайну інтер’єру;

доступна вартість (тонування декоративними плівками значно дешевше інших видів декору);

Декоративна плівка користується великим попитом як в сегменті виробництва реклами так і для дизайнерських рішеннях в оформленні інтер’єрів. За допомогою нанесення плівки на скляну або іншу поверхню вирішуються питання естетичного оформлення або декорування інтер’єру як робочого так і житлового приміщення.

Якщо ваш офіс знаходиться на великій площі відкритого приміщення, то природно постає необхідність розділити його на функціональні зони, в чому відмінно допомагають тоновані скляні перегородки, і досить часто це є єдиним рішенням візуально ізолювати співробітників, коли договір оренди забороняє що-небудь кардинально змінювати і прямо прописує заборону перебудови використовуваних конструкцій будівлі. До переваг декорування скляних перегородок плівкою є повна або часткова оптична непроникність. Тонування плівкою офісних або міжкімнатних перегородок створює відокремленість і затишок, таким чином можна захистити себе і своїх колег від зайвої, відволікаючої уваги оточуючих, що сприяє спокійному емоційному стану людей.

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: