Тонування вікон у Вінниці
Бронювання скла плівками
Ми в

Бронювання вікон і вітрин

Ми живемо в такий час, коли про безпеку доводиться думати все частіше і частіше. Причому стосується це не тільки будинків, але й офісів, банків, шкіл, дитячих садків. Найвразливіше місце кожної будівлі — звичайно ж, вікно, тому важливо якомога надійніше зміцнити крихке скло, встановивши на нього бронювальну плівку.

Як відбувається бронювання вікон

На скляну поверхню наноситься спеціальна міцна плівка, яка складається з кількох шарів полімеру, скріплених особливим клеєм. Ним же вкритий останній шар, який безпосередньо контактує з шибкою. Клей висихає не одразу, швидкість висихання залежатиме від декількох факторів:

  • кількості шарів;
  • товщини матеріалу;
  • умов навколишнього середовища.

Але перш ніж така «броня» та скло стануть єдиною системою, яка захищає будинок чи офіс, має пройти певний час (найчастіше — кілька тижнів).

Зазвичай бронювання проводять зсередини приміщення, хоча можлива установка матеріалу з обох сторін — вуличної та внутрішньої.

Переваги бронювальної плівки
  • Прозорість. На склі таку плівку непомітно, проте вона — чудовий захист від будь-яких природних катаклізмів (граду чи сильного вітру) або нападу.
  • Відсутність травм. Навіть якщо стався вибух, подібний невидимий захист може рівномірно розподілити ударне навантаження по поверхні скла, тому люди, що опинилися всередині приміщення, будуть на 100 % захищені від ударної хвилі та уламків.
  • Перешкода для хуліганів. Бронювальні захисні плівки стануть хорошою перепоною грабіжникам, які намагаються проникнути всередину — таке скло може витримати досить сильні удари.
  • Перешкода ультрафіолету. Ще один приємний бонус — блокування ультрафіолетового випромінювання. Ваші меблі, шпалери, штори та інше оздоблення будинку надовго залишаться яскравими.
  • Пожежостійкість. Вона здатна затримати загоряння (за даними МНС, до 45 хвилин). А це означає, що в разі загоряння у пожежних є час, щоб приїхати і загасити вогонь.
  • Тиша та спокій. Здатність поглинати звуки у цього покриття вдвічі вища, ніж у звичайного скла. Отже, тиша в приміщенні гарантована.

Бронювання вікон у Вінниці — надійний захист вашої оселі та офісу

Тонувальний центр «City-ton» завжди готовий допомогти вам з вибором та встановленням сертифікованої бронювальної плівки. Наші спеціалісти приїдуть у зручний для вас час, щоб зробити ваш будинок або офіс безпечним!

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: