Тонування вікон будівель та фасадів приватних будинків та комерційної нерухомості, тонування фасадів ресторанів, готелів, офісів.

Наша компанія City-ton надає послуги по поклейці плівки на вікна архітектурних споруд. Під час встановлення тонуваннямми подбаємо про мінімальні порушення графіка роботи та повсякденного життя ваших співробітників.
Встановлення атермальної або сонцезахисної плівки призводить до зниження витрат на електроенергію, підвищує продуктивність персоналу і захищає вікна від руйнування при випадковому розбиванні.
Наша професійна команда з установки оперативна в роботі, має багато років практичного досвіду. Кваліфіковані фахівці наносять віконну плівку на фасадні та внутрішні скла будівель. Сонцезахисні і атермальні плівки слугують для захисту від сонячної енергії, від вигорання тканин і від перегріву приміщень і мають протиуламковий захист.
У разі необхідності захистити скло від повного руйнування застосовуються бронеплівки, що володіють потужними показниками зміцнення скляної конструкції.

Переваги встановлення віконної плівки на фасадах в офісних будівлях:

Знижує відблиски
Витрати на одну десяту вартості заміни вікна.
Економить гроші на витратах на опалення та охолодження.
Захищає від сонячного тепла.
Практично виключає вірогідність травми через уламки скла в разі пошкодження.
Тонування фасадів будівель захищає від вицвітання і непоправного пошкодження меблів.
Захист від шкідливих ультрафіолетових променів, які викликають старіння і рак шкіри.
Економія на кондиціонерах і рахунках за електроенергію

Тонування фасадів будівель зменшує сонячні відблиски і допомагає контролювати температуру в приміщенні для економії енергії. Наші керівники мають багаторічний досвід роботи з різними комерційними проектами, які варіюються від однокімнатних офісів до хмарочосів.

Захист від ультрафіолетових променів і вандалізму
Завдяки спеціальним багатошаровим плівкам світових виробників, променів у видимому, інфрачервоному й ультрафіолетовому діапазонах, що перешкоджає надходженню спеки влітку і втрати тепла в зимовий період.
Тонувальна плінка доступна в багатьох кольорах і малюнках. Використовувані нами захисні фасадні бронеплівки призначені для утримання уламків розбитого скла і діють як «захисна сітка», щоб зменшити ймовірність травмування ваших співробітників або клієнтів під час інцидентів, пов’язаних з вандалізмом, крадіжкою зі зломом, стихійним лихом і т.д.

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: