Тонування вітрин магазинів архітектурними плівками

Тонування скла будівель плівками набирає все більше популярності. В основному це стосується комерційних об’єктів – офісних будівель, магазинів, різних установ, вітрин.
Тонування вітрин магазинів, кафе і ресторанів це відмінне декоративне рішення. Тонування вітрин архітектурною плівкою може здійснюватися кількома видами плівки, в залежності від результату який ви б хотіли отримати.
Тонування вітрини дзеркальною плівкою буде підходящим варіантом декору, також дзеркальна плівка захистить приміщення і вміст вітрини від яскравих і палючих променів сонця, а також сторонніх поглядів,
У той час як тонування вітрин кольоровою архітектурною плівкою підкреслить дизайнерську ідею і послужить прикрасою закладу і вітрин. Широка палітра кольорів архітектурних плівок полегшить підбір декору навіть самому вимогливому клієнтові.
Якщо ви шукаєте архітектурну плівку для тонування вітрин, яка буде захищати вікна і підтримувати оптимальну температуру приміщення – тоді віддайте перевагу атермальній плівці.
Тонування вітрин кафе і ресторанів будь-якого ступеня затемнення це відмінне вкладення, так як тонувальна плівка на склі підвищує міцність вітрин, не дає склу розлітатися далеко маленькими уламками, якщо раптом воно буде розбите або пошкоджене.
Важливо не просто вибрати правильну тонувальну плівку, але дуже важливо правильно її поклеїти на скло вітрин. Компанія City-ton вже багато років займається професійною поклейкой архітектурних плівок по всій Україні. Тонування вітрин у Вінниці простіше і легше, ніж вам здавалося. Звертайтеся і ми обов’язково допоможемо підібрати тонування і здійснимо поклейку плівки швидко і якісно.

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: