Тонування вікон у Вінниці
Бронювання скла плівками
Ми в

Тонування вікон в офісі

Тонування вікон за допомогою спеціальних плівок вже давно не вважається чимось екзотичним. Затоноване скло можна бачити і в міських квартирах, і в приватних будинках, і в будівлях найрізноманітнішого призначення: виробничих, громадських, адміністративних. Чому ж ця послуга стала настільки популярною? Справа в тому, що нанесення тонувальної плівки на шибку дає певні переваги.

Плюси тонувальної плівки
  • В гарячу пору року плівка дозволяє підтримувати в приміщенні комфортну температуру без використання кондиціонерів чи вентиляторів, оскільки не пропускає більшу частину інфрачервоних променів. Взимку ж вона ускладнює теплообмін між приміщенням та навколишнім середовищем, тим самим захищаючи від втрати частини тепла.
  • Багато видів плівок дозволяють надати приміщенню додаткову естетичність, оригінальність. Величезне різноманітя малюнків і відтінків кольору дає можливість вибрати найоптимальніше покриття, яке добре поєднується як зі смаками замовника, так і з елементами інтер'єру, тим більше, що плівку можна наносити не лише на шибки, але і на міжкімнатні скляні двері, офісні перегородки та взагалі на будь-яку рівну поверхню.
  • Такі плівки мають липку клейку основу, завдяки якій міцно утримуються на поверхні. Вони підвищують опірність скла до механічних навантажень, а в разі пошкодження скла уламки не зможуть розлетітися і поранити людей.
  • Деякі види плівок не дозволяють розглянути приміщення зовні, оберігаючи приватне життя людей від нескромних поглядів.

Яке тонувальне покриття краще вибрати

Якщо в першу чергу цікавить створення комфортного мікроклімату, є сенс нанести на шибки атермальну плівку. Вона відіграє ту саму роль, що і сонцезахисна (дзеркальна) плівка, але не поглинає інфрачервоне випромінювання, а відбиває його.

Головна користь атермальної плівки полягає в тому, що вона, ефективно захищаючи приміщення від перегріву, може бути абсолютно прозорою, безбарвною, тобто непомітною, що дуже важливо, якщо ви орендуєте приміщення в будинку, що має особливий статус (пам'ятка архітектури, що охороняється державою), тому будь-яка зміна зовнішнього вигляду такого будинку пов'язана з масою труднощів. Доведеться обійти купу інстанцій, збираючи довідки і підписи, щоб отримати право всього лише нанести на вікна захисні плівки, а от прозору плівку можна наносити без всяких узгоджень.

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: