Тонування вікон у Вінниці
Бронювання скла плівками
Ми в

Архітектурне тонування

Навіть найсучасніші вікна не завжди можуть забезпечити всі ваші потреби, тому зараз стала популярною кольорова або прозора плівка, нанесена на склопакети. Вони економлять кошти, оберігають вашу оселю від зайвого ультрафіолету та сусідського ока, створюють затишок. Такі плівки можуть бути кількох видів, тому ви можете обрати саме той різновид плівки, який найкраще підійде конкретно для вашого випадку.

Сонцезахисна плівка

Якісна плівка не спотворюватиме зображення, але при цьому не дозволить надлишку сонячного проміння потрапляти в вашу кімнату. Завдяки цьому меблі та різноманітні елементи дизайну не вигоратимуть під дією ультрафіолету, крім того, знизиться потреба в використанні кондиціонера, ви зможете заощаджувати на оплаті за електроенергію — плівка окупиться вже за два роки, хоча прослужить вдесятеро довше. Крім того, якщо ви оберете матеріал з тонувальним чи дзеркальним ефектом, ваш дім навіть без штор буде захищеним від сторонніх поглядів.

Енергозберігаючі плівки

Таке покриття допоможе вам заощадити кошти, адже знизить витрати на опалення будинку та використання додаткових охолоджувальних та обігрівальних пристроїв. В будь-яку пору року в вашому приміщенні буде зберігатися комфортна температура. Плівку можна наносити як з зовнішнього, так і з внутрішнього боку скла, на вже готові вікна чи склопакети, які тільки-но збирають. Цей матеріал не лише зменшить енерговтрати, а й зміцнить скло, що особливо важливо для мешканців чи орендарів нижніх поверхів та сімей з дітьми.

Матова плівка

Цей матеріал можуть використовувати в двох різних випадках — для декору та підвищення конфіденційності. Ним можна замаскувати пошкодження дзеркал, оздобити ширми та перегородки, а також нанести логотип компанії — можна обрати як білу, так і кольорову плівку. Для відчуття приватності її використовують в медичних кабінетах, душових кабінах, наносять на двері в офісах чи будинках — таке покриття, особливо з візерунком, обійдеться дешевше, ніж готове матоване скло. Важливо те, що такі плівки хоч і ховають від сторонніх поглядів, проте пропускають значну частину світла.

Тонувальний центр «City-ton» надає послуги з нанесення плівки вже 10 років. Який би матеріал ви не обрали для свого дому чи офісу, наші фахівці допоможуть вам з остаточним варіантом саме для вашого випадку та якісно встановлять покриття!

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: