Тонування вікон у Вінниці
Бронювання скла плівками
Ми в

Тонування фасадів

Футуристична картина великих мегаполісів це не просто продумане урбаністічне будівництво це хмарочоси у єдиному стилі, вікна яких оклеєні тонувальною плівкою, яка відбиває сонячні промен, заощаджує на опаленні та створює неповторний зовнішній вигляд. Тонування фасадів це легко та просто з компанією City-ton.

У сучасному будівництві офісних центрів, торгівельних комплексів, і навіть житлових комплексів все частіше застосовують скло. Таке архутектурне рішення дозволяє створювати привабливий та стильний зовнішній вигляд. Крім того, такі конструкції легко мити та підтримувати у гарному стані. Тонування фасадів має велике значення для енергоефективності будівлі. Влітку тонувальна плівка відбиває сонячні промені, не пропускає тепло у середину та не дає приміщенню нагріватися, тому витрати на кондиціонування нижчі.

Взимку така ж плівка відбиває теплову енергію та не дає ій розсіюватись назовні. Таким чином використовується менше опалення, не такі інтенсивні витрати. Це корисно і для фінансів і для світової екології взагалом, адже використовувати менше ресурсів це відповідально. Тонувальна плівка може врятувати мешканців та інтерьер від поранень та пошкоджень, у випадку якщо скло розіб'ється (будь-яким чином). Плівка тримає скло та уламки не розповсюджаться по всьому приміщенню та нікого не поранять. Зловмисникам буде не так легко розбити тоноване скло, адже воно має підвищену міцність.

А крім усіх вищеназваних переваг, тоновані фасади мають стильний та привабливий зовнішній вигляд, особливо якщо підібрати кольорову тонувальну плівку. Ваш будинок чи офіс буде вигідно виділятися серед подібних. А якщо оклеїти тонувальною плівкою фасади всіх будинків одного комплексу, то він стане прикрасою району, чи навіть міста. Звертайтесь у компанію City-ton і ми допоможемо вам підібрати тонувальну чи бронювальну плівку, що вирішить усі ваші проблеми з тонуванням!

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: