Тонування вікон у Вінниці
Бронювання скла плівками
Ми в

Смарт плівка

Смарт плівка (ще її називають PDLC-плівкою, електрохромною плівкою, або розумна плівка.) - це полімерна плівка, що змінює ступінь прозорості під дією електричного струму.


З її допомогою ви можете втілити у життя мрію змінювати прозорість скла одним натисканням кнопки.


У вимкненому стані скло матове та не прозоре, а якщо її увімкнути, то стане прозорим.


Смарт плівка вироблена з рідкокристалічної речовини, що розміщена між двух пластичних шарів зі спеціального матеріалу. Коли по електродам подається струм, кристали починають рухатись, змінюючі візуальні властивості плівки.


У вимкненому стані - при відсутності електричного струму кристали розміщуються хаотично, створюючи собою поверхню що не пропускає світло. При ввімкненні - під дією струму кристали стабілізуються та плівка миттєво стає прозорою.


Переваги смарт плівки

Просте керування прозорістю скла

Можливість використовувати як проекційний екран

Блокування УФ-випромінювання

Збільшення міцності скла

Інноваційна заміна штор та жалюзі

Втілення найвибагливіших ідей в інтер'єрі

Приклади робіт

Важливим елементом сучасного дизайну різних приміщень є встановлення скляних перегородок, що розмежовують спільний простір. При цьому дуже часто виникає потреба в забезпеченні конфіденційності деяких окремих приміщень, кімнат і т.д. Слабким місцем використання стандартного скління є потреба використовувати в цих цілях жалюзі, віконниці, штори і т.п., що має ряд незручностей, та коштує додатково. Компанія Сіті-Тон пропонує сучасне рішення завдання забезпечення необхідної конфіденційності без використання вищевказаних елементів.


Смарт-плівка на спеціальних рідких кристалах має можливість плавного регулювання ступеня її прозорості в залежності від напруги, що подається: від прозорої до абсолютно матової. Наклеєна на будь-яку скляну перегородку смарт-плівка дозволяє зберігати природне освітлення внутрішнього інтер'єру, при цьому забезпечуючи необхідну конфіденційність. Ця «вбудована» система регулювання прозорості скляних перегородок дозволяє шляхом простого натискання однієї кнопки на пульті дистанційного керування або на комп'ютері легко міняти положення «конфіденційно» на «повністю прозоре» і навпаки.


Скло зі смарт-плівкою не має рухомих елементів, таких як ролики, шнури управління, бігунки, поворотні механізми і т.д., які можуть заплутатися, зламатися, зноситися. Відсутність рухомих частин означає і відсутність ремонту і техобслуговування, а також простоту в прибиранні, коли потрібно тільки лише очистити рівну поверхню скла від бруду.


Смарт-плівка може бути нарізана на будь-які фігури і форми: трикутники, трапеції, кола, з закругленими краями, в смарт-плівці можна робити будь-які вирізи для петель і інших кріплень, а також смарт-плівку можна наклеювати на моліроване (гнуте) скло. Завдяки цим властивостям смарт-плівка допомагає реалізувати різні дизайнерські рішення.


Основними, найчастіше затребуваними, кольорами смарт-плівки є: білий, світло-сірий і темно-сірий. Крім цих кольорів, з метою створення цікавих інтер'єрів, смарт- плівка може мати будь-який інший відтінок: червоний, синій, жовтий, зелений та ін.


Основним параметром, що характеризує оптичні властивості смарт-плівки, є матовість або «димчастий ефект» плівки. Сучасні смарт-плівки виробництва різних заводів мають паралельну світлопроникність від 75 до 80%, дана різниця практично непомітна при огляді в природних умовах.


Поклейка плівки виконуэться спеціально навченим персоналом, на абсолютно чисту поверхню в чистому приміщенні. Поклейка проводиться на «суху», вода і рідкі засоби застосовуються тільки для очищення скла від забруднень. Плівка поставляється з двома захисними шарами, що допомагають запобігти пошкодження і попадання пилу на плівку.

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: