Рефлекторні плівки – що це таке та як вони працюють

Дзеркальна плівка — безумовно, окраса будь-якого фасаду. Плівки з металевим полиском можуть бути різних кольорів, вони надають приміщенню стильного довершеного вигляду. Проте основне завдання рефлекторних плівок — не декоративна функція.

Як працює таке покриття

Тонувальну плівку покривають тонким шаром оксиду металу, який відбиває сонячні промені. Рефлекторне покриття дозволить вам позбавитись одразу двох проблем:

  1. Шкода від сонячних променів — вигорання домашнього текстилю, засихання рослин, шкідливі для зору відблиски.
  2. Зацікавлені погляди прохожих, особливо, якщо ви мешкаєте на нижніх поверхах. 

Крім того, воно допоможе підвищити звукоізоляцію та ударостійкість скла — навіть якщо його пошкодили, плівка утримуватиме уламки. Єдиний мінус — вікна, покриті такими плівками, необхідно оснастити шторами або жалюзі, адже в темну пору доби покриття працює в зворотному напрямку, тобто вас буде добре видно з вулиці.

Кому підійде таке покриття

Такі плівки варто нанести тим, хто хоче зекономити на встановлені кондиціонера, та зберегти при цьому відчуття захищеності від сторонніх поглядів. Найбільше вони стануть в нагоді таким людям:

  • мешканцям нижніх поверхів;
  • власникам та орендарям офісів, медичних клінік та інших установ, які потребують приватності;
  • організаціям, діяльність яких пов’язана з документами, які вигорають на сонці, а також тим, працівники яких багато часу проводять за комп’ютером та скаржаться на сонячні відблиски;
  • людям, які проживають на сонячній стороні будинку.

Як купити рефлекторні плівки в Вінниці

Щоб придбати омріяне покриття, зверніться до нашого салону «City-ton». Кваліфіковані спеціалісти завжди з радістю допоможуть вам вибрати тип плівки, що підійде саме для вашого випадку, виконають необхідні заміри та якісно нанесуть її.

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: