Енергозберігаюча плівка

Ось і минають останні теплі дні, невдовзі почнеться справжня осінь з вітром, дощами та похолоданням. В цей час власники квартир та приватних будинків намагатися якнайкраще утеплити своє житло, щоб зменшити витрати на опалення, зекономити на газові, якщо у вас автономне опалення, електроенергії, якщо користуєтесь центральним опаленням та вмикаєте кондиціонер та інші обігрівальні прилади, чи на будь-якому паливі, якщо ви мешкаєте в приватному будинку. Відповідь дуже проста — достатньо нанести на шибки спеціальні енергозберігаючі плівки «Energy», які утримуватимуть тепло в помешканні.

Принцип роботи енергозберігаючої плівки «Energy»

Таке покриття працює за принципом термоса. Зовнішній дзеркальний шар відбиває холодне повітря, не пропускаючи при цьому домашнє тепло.

На плівки наносять спеціальне металеве напилення таким чином, щоб воно перешкоджало пропусканню інфрачервоного проміння. Влітку ж таке покриття допомагає зберігати приміщення прохолодним.

Переваги енергозберігаючої плівки «Energy»

Втрати тепла через вікна можуть сягати 30–40 %, тому вам доводиться використовувати кондиціонер чи інші обігрівальні прилади. Плівки ж допомагають зберегти тепло та зменшити витрати на електроенергію.

Вікна при цьому залишаються теплими, тому на них не накопичується конденсат, який викликає псування шибок та рам

Такі плівки можуть виконувати декоративну функцію та забезпечувати приватність, захищаючи від сторонніх поглядів.

Де придбати енергозберігаючі плівки в Вінниці

Щоб отримати більш детальну інформацію, звертайтесь до нашого тонувального центру «City-ton». Наші спеціалісти допоможуть вам обрати плівку, яка найкраще підійде саме для вашого помешкання, зроблять необхідні заміри та якісно нанесуть матеріал на шибки, щоб ви не втрачали дорогоцінне тепло!

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: