Тонування вікон зсередини і зовні. Плюси і мінуси.

Тонування вікон з середини і зовні. Плюси і мінуси.

Тонування скла в житловому приміщенні або перегородок в Вашому офісі надає багато переваг, які можуть зробити Ваше життя більш комфортним, колоритним та безпечним.

Тонування- це можливість позбутися зайвого сонячного тепла, зменшити втрати тепла через вікна взимку, змінити кількість ультрафіолетового і інфрачервоного випромінювань, оберегти від сторонніх очей Ваше приватне життя, а також зберегти поверхні меблів від вицвітання.

Тонування вікон можна робити з середини і зовні. Тонування зовні вважається більш ефективним. Плівка нанесена зовні на склопакет відбиває сонячні промені не даючи їм пройти крізь скло, що запобігає його нагріванню. Такий вид тонування підходить для вікон мансард, скляних дахів, двокамерних склопакетів, тобто вікон, що знаходяться більшу частину доби під променями сонця.

В порівнянні зі звичайним тонуванням, зовнішня більш трудомістка. Потребує спеціальних навичок та необхідного страхувального спорядження. Єдиний мінус зовнішнього тонування -вплив погодних умов: дощ, сніг, постійні перепади температури значно зменшують термін експлуатації плівки.

Більш популярний спосіб тонування- з середини. Можна тонувати не розбираючи склопакет. Але кращій варіант, якщо склопакет перед цією операцією буде вийнятий, тоді краї плівки після встановлення його на місце опиняться під ущільнювальною гумкою штапіка. Такий варіант збільшує довговічність і якість поклейки, але займає більше часу і зусиль. Також більше роботи прийдеться виконати, якщо Ви плівку захочете поміняти, чи зовсім зняти- Вам знов прийдеться розбирати та збирати склопакет. Але Ви вільні в своєму виборі! І щоб Вам не прийшлося витрачати свій час і свої сили на цю кропітку роботу, можете запросити команду фахівців “City-Ton”, яка якісно, професійно і в найкоротші терміни виконає тонування скла в квартирі, будинку, офісному та промисловому приміщенні.

Чекаємо Ваших запрошень!