Як доглядати за тонувальною плівкою на склі вікна.

Як доглядати за тонувальною плівкою на склі вікна.

Якщо Ви встановили плівку для тонування на вікна, то Вам необхідно знати як за нею доглядати, щоб вона не псувалась і була надійним захисником довгі роки.

Правильний догляд за тонувальною плівкою забезпечить вам довгий період її експлуатації.

При очищенні вікон, покритих плівкою, завжди треба дотримуватися таких правил: – першій місяць взагалі не треба мити вікна, матеріал досить крихкий і своїми діями Ви можете його посунути; – при очищенні скла не використовуйте засоби, що вміщують нашатирний спирт; не користуйтеся абразивними засобами та жорсткими мочалками.
Перший місяць після встановлення плівки на вікна краще її не чіпати руками. Матеріал може посунутись і на вікні з’являться зазори або зморшки. В зв’язку з цим не варто мити вікна протягом одного місяця після наклеювання плівки.
Абразивні та агресивні очищувачі не просто можуть зіпсувати зовнішній вигляд вашої тонувальної плівки, а пошкодити її захисні властивості. Через це може порушитися захист від сонячних променів, а плівку незабаром Ви змушені будете міняти.

Якщо за будь-яких причин, архітектурна плівка зсунулась, пошкодилась чи змінилва свій зовнішній вигляд – не намагайтесь виправити це самостійно, чи видалити плівку і наклеїти знову.

Краще звернутись до спеціаліста, який встановлював цю архітекурну тонувальну плівку – він зможе виправити дефект та надати консультацію.

Щоб гарно очистити скло, краще за все використовувати гумовий шпатель, м’які рушники або серветки. Рухи повинні бути від центра до країв рами.
Правильний догляд за встановленою плівкою допоможе збільшити термін її експлуатації, даючи можливість не витрачати зайві гроші на заміну плівки. Сподіваємось , що наші поради Вам допоможуть. Якщо Вам треба буде встановити або замінити плівку для тонування – команда фахівців “City-Ton “ завжди до Ваших послуг!