Види плівок для тонування вікон.

Види плівок для тонування вікон.

Види плівок для тонування вікон. Сонцезахисна плівка встановлюється на сонячну сторону будинку, що забезпечує збереження мікроклімату в кімнаті. Така плівка затримує до 99% сонячних променів. Краще за все використовувати цю плівку в офісах і робочих кабінетах, де виникає необхідність в створенні певних умов для роботи. Сонцезахисна плівка захищає меблі, стіни, шпалери від вицвітання. Зменшує рівень навантаження на кондиціонер в літній період дозволяє додатково охолодити кімнату, а взимку зберігає тепло.

Дзеркальна плівка використовується для створення різних зон з односторонньою видимістю. Це може бути кабінет начальника або пункт спостереження в торговому центрі. На перших і других поверхах будинків створює вдень приватну обстановку у Вашій оселі. Економить електроенергію і регулює температуру в приміщенні. Взимку перешкоджає проникненню тепла із приміщення назовні, а влітку захищає від проникнення спекотних променів сонця.

Броньована (захисна) плівка призначена для підвищення безпеки. Її наявність забезпечує захист приміщення від ударів і вибухів, захищає приміщення і людей від гострих уламків скла. В житлових приміщеннях може використовуватись протипожежна захисна плівка, яка деякий час може стримувати розповсюдження вогню і диму.

Декоративна плівка застосовується для створення інтер’єру, прикрашання приміщень, має різну кольорову гаму. Існує декоративна плівка з графічним малюнком, поверхня такої плівки може бути прозорою або матовою. Велика кількість відтінків дозволяє створити неповторні художні дизайнерські рішення, перетворити вітрини та перегородки в витвір мистецтва.

Архітектурна плівка це ще один різновид плівки для тонування, який може використовуватись для вирішення дизайнерських задач. Застосовується для оформлення фасадів будівель. Архітектурна плівка використовується зовні скла і додатково підвищує механічну міцність скла.