Як довго буде служити плівка для тонування

Як довго буде служити плівка для тонування

Існують більше сотні найменувань плівок для тонування.

Всі вони поділяються за призначенням на: сонцезахисні, броньовані, енергозберігаючі та декоративні.
Висока якість та професійне встановлення плівки на скло, дає можливість користуватися нею більше 10 років. І хоча розміщена зовні вікна плівка може здаватися вам ненадійною – псується вона не набагато швидше. Хоча на неї впливають погодні умови — дощ, сніг, пил,перепади температур, тощо, сама технологія виготовлення плівки та її конструкція є дуже надійними, з багатьма шарами, деякі з них тонуючі, а деякі захисні, що стрворюють додатковий захист як скла так і плівки.
Плівка , що встановлена всередині приміщення зберігається набагато краще. Правильний догляд за плівкою, як зовні так і всередині, збільшує термін її експлуатації, та робить його практично нескінченним.
Для миття вікон на які поклеєна тонувальна плівка, потрібно використовувати миючі засоби без вмісту нашатирного спирту. При постійному застосуванні такого засобу може виникнути помутніння плівки.
Перед миттям варто змочувати всю поверхню плівки водою з додаванням миючого засобу, даючі 5-10 хвилин щоб тверді частинки бруду перетворилися в м’яку масу і при змиванні гумовим шпателем не дряпали плівку. Протирати та полірувати плівку треба м’ якими губками, рушничками або паперовими серветками з додаванням миючого засобу.
Виконуючі ці прости умови за доглядом і зберіганням плівки, Ви можете значно збільшити термін її експлуатації. І ваша тонувальна плівка буде вас тішити набагато більше ніж 10 років.

Ви можете поширити запис у таких соцмережах: